Nagroda Prezydenta Bytomia za 20-lecie działalności dla Jatex Finanse S.A.

24.02.2014
Prezes Zarządu Jatex Finanse S.A. odbierający nagrodę Prezydenta Bytomia za 20-lecie działalności firmy.

„Ludzie sportu i biznesu mają wiele wspólnego. Trzeba mieść charakter, być zawziętym, odważnym i wytrwałym, aby osiągnąć sukces zarówno ten sportowy jak i biznesowy”– mówił Prezydent Bytomia Damian Bartyla, otwierając II Galę Sportu i Biznesu.

Na minionej Gali Sportu i Biznesu, organizowanej przez Prezydenta  miasta Bytom – Damiana Bartylę, poznaliśmy najlepszych bytomskich sportowców i przedsiębiorców. Impreza organizowana była po raz drugi jednak już osiągnęła status prestiżowej.

Z dumą  informujemy, że Jatex Finanse S.A. znalazł się wśród laureatów Nagrody Specjalnej, przyznawanej dla najbardziej dynamicznych firm na bytomskim rynku. Cieszymy się,  że pomimo niesprzyjających warunków i powszechnym kryzysie gospodarczym nasz wysiłek nie idzie na marne i zostaje dostrzeżony przez władze miasta.

Jatex Finanse S.A. jest nie tylko znaczącym podmiotem  na rynku zarządzania wierzytelnościami, ale również aktywnie działa na rzecz lokalnej gospodarki. Nie bez znaczenia jest również zaangażowanie spółki w działalność społeczną, poprzez wsparcie różnych akcji charytatywnych i bezpośredniej działalności dobroczynnej.

Jak widać Jatex Finanse S.A. wypracowuje markę, która znajduje uznanie nie tylko wśród Klientów, ale również wśród  przedstawicieli samorządu. „Zarówno ta jak i każda inna nagroda, którą otrzymaliśmy determinuje nas do dalszej pracy i ustawicznego rozwoju” – podsumował wydarzenie dr Krzysztof J. Korcz, Prezes Zarządu Jatex Finanse S.A.

Aktualności

Kontakt

Jatex Finanse S.A.

ul. Dworcowa 12

41-902 Bytom

+ 48 32 388 79 00 

+ 48 32 388 79 30

2014 | Jatex Finanse S.A.