Dołącz do nas

O stale rosnącej pozycji Spółki decydują profesjonalizm i skuteczność działania naszych wysokiej klasy, doświadczonych specjalistów zorientowanych na konsekwentne poszukiwanie rozwiązań gwarantujących świadczenie usług na rzecz naszych Klientów na najwyższym poziomie.

Od naszych kandydatów oczekujemy entuzjazmu, mobilności, zaangażowania, umiejętności pracy w zespole, znajomości obsługi komputera oraz posiadania prawa jazdy kat. B.

Jeżeli jesteś osobą, która wie, co chce osiągnąć i konsekwentnie do tego dążysz, w dodatku rzetelnie podchodzisz do wykonywanych zadań to znaczy, że jesteś idealnym kandydatem do pracy w firmie Jatex Finanse S.A.

Wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do naszego zespołu zapraszamy do wysłania aplikacji (CV, list motywacyjny) na adres: rekrutacja@jatex.com.pl

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli:


"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez   Jatex Finanse SA w Bytomiu,, ul. Dworcowa 12 na potrzeby przeprowadzenia aktualnych procesów rekrutacyjnych.


Zostałem poinformowany/a , przez Administratora Danych Osobowych tzn.  Jatex Finanse SA  w  Bytomiu o tym, że:


1. Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.


2. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W celu realizacji wymienionych praw należy przesłać na podany adres e-mailowy żądanie, e-mail:  biuro@jatex.com.pl


3. Mam prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru gdy uznam, że przetwarzanie danych osobowych mnie dotyczących narusza przepisy prawa.


4. Dane osobowe będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji.


5. Moje dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu,ani przekazywane do innych państw.”


CV i listy motywacyjne bez wskazanej powyżej klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w całości będą usuwane bez ich brania pod uwagę w toku rekrutacji.


Z góry dziękujemy za nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aktualności

Kontakt

Jatex Finanse S.A.

ul. Dworcowa 12

41-902 Bytom

+ 48 32 388 79 00 

+ 48 32 388 79 30

2014 | Jatex Finanse S.A.