Company

img_ofirmie.jpg

Jatex Finanse S.A. od 1994 roku świadczy usługi finansowe i prawne związane z usprawnieniem przepływu środków finansowych oraz odzyskiwaniem wierzytelności od nierzetelnych kontrahentów.

Doświadczenie oraz dobra znajomość realiów polskiego rynku, połączone ze świadomością konieczności pilnego rozwiązywania problemów płynności finansowej podmiotów gospodarczych, składają się na wciąż modyfikowany i stale rozszerzany, ale zawsze realistyczny program prac prowadzonych na rzecz naszych Klientów.

W ramach programu zabezpieczania płynności finansowej, oferujemy Państwu cały pakiet usług związanych z zarządzaniem wierzytelnościami w skład, którego wchodzą m. in.

  • Faktoring
  • Windykacja
  • Monitoring płatności
  • Usługi prawne
  • Ubezpieczenie należności

Naszą działalność opieramy na pełnym profesjonalizmie oraz zorientowaniu na kompleksowe zaspokojenie Państwa oczekiwań i potrzeb. Staramy się, by mieli Państwo pełną satysfakcję ze współpracy z naszą firmą. Chcemy być partnerem na dobre i na złe czasy. Cieszymy się, że profesjonalizm i jakość świadczonych usług są wysoko oceniane przez naszych Partnerów
i doceniane przez rynek. Wśród około 800 krajowych firm zajmujących się usługami finansowymi wyróżnia nas kompleksowość oferty i wyjątkowa sprawność działania.

Zespół naszych pracowników to wyłącznie absolwenci wyższych uczelni, objęci programem stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w ramach studiów doktoranckich, studiów podyplomowych (w tym MBA) i kursów specjalistycznych. Dobrze przygotowane do realizacji zadań, doświadczone zespoły działów: prawnego, finansowego, obsługi Klienta, administracyjnego, windykacji i monitoringu za najwyższy cel swojej pracy uznają jak najbardziej profesjonalne spełnienie Państwa oczekiwań.

Aktualności

Contact

Jatex Finanse S.A.

ul. Dworcowa 12

41-902 Bytom

+ 48 32 388 79 00 

+ 48 32 388 79 30

2014 | Jatex Finanse S.A.