Join us

O stale rosnącej pozycji Spółki decydują profesjonalizm i skuteczność działania naszych wysokiej klasy, doświadczonych specjalistów zorientowanych na konsekwentne poszukiwanie rozwiązań gwarantujących świadczenie usług na rzecz naszych Klientów na najwyższym poziomie.

Od naszych kandydatów oczekujemy entuzjazmu, mobilności, zaangażowania, umiejętności pracy w zespole, znajomości obsługi komputera oraz posiadania prawa jazdy kat. B.

Jeżeli jesteś osobą, która wie co chce osiągnąć i konsekwentnie do tego dążysz, w dodatku rzetelnie podchodzisz do wykonywanych zadań to znaczy, że jesteś idealnym kandydatem do pracy w firmie Jatex Finanse S.A.

Wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do naszego zespołu zapraszamy do wysłania aplikacji (CV, list motywacyjny) na adres: rekrutacja@jatex.com.pl

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, przez firmę Jatex Finanse S.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)”.

Z góry dziękujemy za nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aktualności

Contact

Jatex Finanse S.A.

ul. Dworcowa 12

41-902 Bytom

+ 48 32 388 79 00 

+ 48 32 388 79 30

2014 | Jatex Finanse S.A.